fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de D茅nia

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de D茅nia

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia d’Alacant ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar D茅nia.

COMPROMIS PER DENIA : COMPROMIS MUNICIPAL
(COMPROMIS MUNICIPAL)
1. RAFAEL FERRAN CARRI脫 COMPANY
2. EVA MARIA RONDA IVARS
3. VICENTE JOS脡 CRESPO FEMEN脥A
4. ROSA FERRER MARCO
5. AGUST脥 SERRA ESP脥
6. MARIA JOS脡 GARC脥A ROSELL脫
7. BALI PASCUAL ALEXANDRE
8. MAR脥A ROMANY SEVILLA
9. FRANCSCO BLANQUER SEGURA
10. DOLORES IVARS BUIGUES
11. SERGI ALEMANY MUT
12 AINA ADAM SELL脡S
13 JOAN ANTONI MASCARELL ARMELL
14 JOSEFA LOURDES COLOMER MENA
15 VICENTE ROMANY TERENCIO
16 RUT GARC脥A BETETA
17. FRANCISCO S脕NCHEZ GARCIA
18. LUISA ENR脥QUEZ BORONAT
19. JOSEP LLUIS FORN脡S NOGUERA
20. MARIA DE LOS ANGELES PASTOR BERENGUER
21. FERNANDO MIGUEL PASTOR BERENGUER
Suplentes
1. SEBASTI脌 GARC脥A MUT
2. ANTONIO CUARTERO MART脥NEZ
3. MARIA MAGDALENA CREMADES NAVARRO

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCI脌
(EUPV)
1. JOSEFA ANA BALAGUER MANZANO
2. , MARIA JOS脡 JUAREZ GILABERT
3. SERGI SALES RODRIGUEZ
4. MARIA ANGELES FORN脡S COSTA
5 CARLES SERRA SENDRA
6 MARIA JOS脡FA G脫MEZ-PIMPOLLO LOPEZ DEL CASTILLO
7 MIGUEL JORGE ORTS PAYA
8 FRANCESCA MARI PEREZ
9 ISIDORO PUEBLA LOPEZ
10. MARIA ESTHER MOZO GONZALEZ
11 JOS脡 RAM脫N FERNANDEZ JUAREZ
12 MARIA TERESA SAVALL MU脩OZ
13 MANUEL MATEO SENDRA
14 MARIA DOLORES ORRANTIA VIA
15 MARIO GARCIA MONTALVAN
16 MIRIAM QUINTANA G脫MEZ-PIMPOLLO
17 VICENTE FERRER VALLALTA
18 AMPARO G脕RCIA RODRIGO
19 CONSTANTINO MENENDEZ SANCHEZ
20 VICENTE MANUEL MIC脫 GIRBES
21 MONICA GRACIELA DIAZ ROLD脕N
Suplentes
1. LORENZO FERRER VAQUER
2. RAM脫N FERNANDEZ GURILLO
3. NURIA MIC脫 JUAREZ
4, VICENTE RAM脫N SERRA ZARAGOZA
5. REMEDIOS RAMIREZ MORILLA

PARTIDO POPULAR
(P.P)
1. MARIA MUT MEZQUIDA
2. JOSE ANTONIO CRISTOBAL ROIG
3. EVA ELISABET CATAL脕 IVARS
4. FRANCISCO JAVIER LLULL SARRATE
5. MARIA SEGARRA GUILLEN
6. JUAN MIGUEL CARRI脫 FEMENIA
7. MARIA JOS脡 GAVIL脕 GUARDIOLA
8. LUDOVICA ADRIANA ROBERTA VERDAM
9. ANDRES ESCRIB脕 PASTOR
10. FRANCISCO JOS脡 BISQUERT CHINERT
11. ISABEL MI脩ANA SALVADOR
12. JOSEFA SIRERA BLANQUER
13. BEATRIZ YANGUAS SANTOS
14. VICTORIANO YA脩EZ PI脩EIRA
15. AMADO MARCILLA CANDEL
16. MANUELA LLACER PONS
17. JOS脡 ROMERO GORRIZ
18. CRISTINA BENAVENTE G脕RCIA
19. PEDRO EICHHORN BLASCO
20. LORENZO MART脥N PEREZ
21. ALFREDO LOBITE MAS
Suplentes
1. IRENE GONZALEZ ADSUARA
2. JUAN IGNACIO ORTS LL脕CER

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL
(P.S.O.E.)
1. VICENTE GRIMALT BORONAT
2. CRISTINA MORERA VENGUT
3. OSCAR MENGUAL GOMIS
4. MARIA JOSEP RIPOLL BERENGUER
5. FRANCESC JOSEP ROSELL脫 SIREROL
6. MARIA TERESA PEREZ CONEJERO
7. JAVIER GUY SCOTTO DI TELLA MANRESA
8. MARIA ELISABET CARDONA ALMI脩ANA
9. RAUL DAVID GARCIA DE LA REINA MARTINEZ
10. ALEXANDRA GERTRUDIX SANCHEZ
11. JOSE DOMENECH MAIQUES
12. MELANIA IVARS ROJAS
13. JUAN SAPENA LINARES
14. ANA ISABEL CEBALLO SIERRA
15. MICHAEL KOSOK
16. JOS脡FA MARTIN BALAGUER
17. FRANCISCO TUR FORNES
18. VICENTA BIXQUER HUGUET
19. JUAN MIGUEL RAFET SORIANO
20. ELSA PARIS ALRCON
21. JUAN PABLO URIBE CARMONA
Suplentes
1. AMPARO CASADO JABARES
2, JORGE MARTINEZ DEVESA
3, MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ YAG脺E

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. SERGIO BENITO RIOS
2. SUSANA MUT ALEMANY
3. ESTEFANIA SCHAWMB MARTINEZ
4. SONIA GAVILA GARCIA
5. ESTEBAN CHORNET ADSUAR
6. AMPARO MATA RIBES
7. ALEJANDRO DIEZ JAQUERO
8. DORIS BEATRIX ELISABET MULLER
9. ANTONIO OLIVER LOPEZ
10. ALISON MARI IMMS
11. PEDRO OTAMENDI CHICO
12. TANIA PEREZ CARRASCO
13. RAFAEL DE BUSTAMANTE PEREDA
14. MARTA MARCO BERLANGA
15. PASCUAL IBA脩EZ CANO
16. MARIBEL BURGOS ALONSO
17. SALVADOR PONS MART脥
18. NATALIA PUIG BLAS
19. FERMIN FRABES BARTOLOME
20. LETICIA CASTELL脫 BLAS
21. RAUL FERRANDO CAMBRILS

VOX (VOX)
1. FELIX JOS脡 REDONDO BELZUNCE
2. JOSE SALVADOR RONDA CRESPO
3. IGNACIO MARTINEZ BALAGUER
4. EVA PILAR MAZUECOS QUINTANILLA
5. ROSA MARIA RONDA IBIZA
6. JAIME FERRER SANTAMARIA
7. ANTONIO SANCHEZ TRIANO
8. R. J. P. C.
9. ROSA ANA RAMIRO BOLUFER
10. SONJA IRINA HELMA TEBART
11. PEDRO GALEANO GUERRA
12. DANIELA TAROCO DONABENE
13. EUGENIO CRESPO COMPANY
14. JEAN ERIC ROBERT LEFORT
15. MARIA CARMEN BALAGUER LLORENS
16. RAM脫N LOZANO DUCONS
17. ALEJANDRO JOS脡 RODRIGUEZ OVIEDO
18. FRANCISCO JOS脡 G脫MEZ SENCIANES
19. NURIA JIMENEZ ALBERT
20. ROSARIO TRIANO GILES
21. EDUARDO MAGALL脫N ECIJA
Suplentes
1. TEODORO POZO RODRIGUEZ
2, AMPARO RONDA IBIZA
3, JOSE M脕RIA SIGNES COSTA MI脩ANA

GENT DE DENIA, LA XARA I JESUS POBRE
(GD)
1. MARIO VIDAL SASTRE
2. MIGUEL DONDERIS MORAND
3. MARIA DEL CARMEN JIMENEZ CANO
4. CLARA PONS PASTOR
5. EMILIA MARCILLA GALLEGO
6. JULIO QUINTANA PEIRO
7. ROMINA G脫MEZ CHOFRE
8. ANTONIO SILVESTRE RIVERA GIMENEZ
9. ELISABET CRESPO SAEZ
10. FELIX ORTEGA VALLEJO
11. JUAN CARLOS PARETS MORAND
12. MARIA CONSUELO RODRIGUEZ MATO
13. RUBEN PORTILLO CABEZUELO
14. MARIA AMPARO PEREZ BA脩ULS
15. AMANDA GOMEZ CHOFRE
16. MARIA ASUNCI脫N COPOVI MARTINEZ
17. VICENTE MIGUEL ARANDA IBA脩EZ
18. MARIA CONTR脥 GARCIA
19. MARIUS ADRIAN COSTICI
20. DAVID MA脩AS MA脩AS
21. MIGUEL JUAN LLOBELL PERLES
Suplentes
1. KRISTINA RAEHMEL FISCHER
2. ALEJANDRO POLQUES PONS
3. LUISA CASTILLA GUTIERREZ

PODEM (PODEM)
1. ALEXANDER ESTEFAN RODENKIRCHEN
2. MARIA ROSA MEDEL ORTEGA
3. FRANCISCO MIGUEL BONILLA MENGUAL
4. MARIA ESPERANZA CONTRI MEZQUIDA
5. JULIO FERNANDO PALACIOS SANTOS
6. PAULA CECILIA KLINGER
7. LUIS ALBERTO DE ALCANTARA DOS SANTOS
8. CRISTINA MOLINILLO GARCIA
9. JOSE ANGEL REBOLLAR LOPEZ
10. CLAUDIA MARCELA ESTRADA CHICA
11. EDUARDO BELLVER ALBEROLA
12. MARIA ISABEL RUIZ SASTRE
13. DAVID OCHOA MATEOS APARICIO
14. CRISTINA PERIA脩EZ DOMINGUEZ
15. AMELIA MARZ脕 MARCO
16. RUBEN MARTIN RONDA
17. MARIA ADELA RODRIGUEZ MORENO
18. MARIA INES RICCA
19. JUAN MARTINEZ GARCIA
20. SOFIA JOAQUINA RODRIGUEZ TORRE
21. MARIA DEL CARMEN OLIVER ALFONSO
Suplentes
1. NADIA MARIANELA VASCONCELLO RAMIREZ
2, DIANA PATRICIA ESTRADA CHICA
3 JOSE GABRIEL GENIS BONDIA

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD
MUNICIPAL (ARA DENIA-AM)
1. PATRICIA TERESA MI脩ANA PEREZ
2. ANA MARIA GALLEGO GRANADOS
3. CARMEN LIRIA MIQUEL LUQUE
4. ENRIC COSTA COSTA
5. PABLO SOLER DOMENECH
6. JOSEP JAUME IVORRA SOLER
7. MARIA DEL CARMEN ROIG PEDROS
8. ANDREA GRIMALT VICENS
9. CARLOS MELCHOL BALLESTER CRESPO
10. FRANCISCO SORIA ALFARO
11. JOAN ROIG PEDROS
12. PEPA MORELL GOSP
13. ENRIQUE SEVERINO MONSERRAT SANMARTIN
14. PABLO PEREZ SAEZ
15. ALFREDO BERTOMEU NAVARRO
16. MARIA JOSE MATEU BOLO
17. CELIA VELEZ ELIAS
18. DOMINGO PARRA GARCIA
19. DOMENEC PARRA FAYOS
20. ALFRED BERTOMEU MATEU
21. SILVIA GUELL HERNANDEZ
Suplentes
1. ANA TXAROLA BALAGUER
2. JOSE MARIA PIJOAN LOPEZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.