fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de La Vall d’Uix贸

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de La Vall d’Uix贸

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar La Vall d’Uix贸.

PARTIDO POPULAR (PP)
1. CAROLINA CASTELLO GARCIA
2. MARGARITA MARCO FERNANDEZ
3. HERMINIO SERRA MARTINEZ
4. MARIA ELENA VICENTE RUIZ CLIMENT
5. ISRAEL MARTINEZ FERNANDEZ
6. JOSE ANTONIOQ PEREZ SEGARRA
7. RUBEN MARTINEZ EXPOSITO
8. MARIA DOLORES TALAMANTES DIAGO
9. ELIECER GARCIA SERRANO
10. TERESA MONTENEGRO MOYA
11. FRANCISCO PEREZ RODRIGUEZ
12. PALOMA AZCOITIA CORREIA
13. FRANCISCO RUEDA ARMENGOT
14. GENOVEVA ROIG GARCIA
15. MARIA PILAR SERRANO PARDO
16. MARIA RUBIO VALLS
17. MARIA PILAR NAVARRO NAVARRO
18. MARIA DEL CARMEN VILAR MINGARRO
19. JOAQUIN VALLES GARCIA
20. OSCAR CLAVELL LOPEZ
21. OLGA ESTEFANIA SALVADOR SEGARRA

ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV: SE)
1. ANTONI LLORENTE FERRERES
2. MAR脥A CARMEN GARC脥A ARNAU
3. DAVID LLUCH ALMENAR
4. MAR脥A DE LOS 脕NGELES ARTERO PRADO
5. MARC SEGUER MOYA
6. EVA MAR脥A BORJA GONZ脕LEZ
7. JOS脡 ANTONIO VERD脷 G脫MEZ
8. RAFAEL E. PAT脫N ALMELA
9. MAR脥A JOS脡 MONTES S脕NCHEZ
10. ROSARIO CASTELL脫 ALFARO
11. MAR ESPADA ARZO
12. JORGE CASTELL脫 SEGARRA
13. DIVINA MOYA DIEGO
14. OUSAMA MERRAKCHI
15. GEMMA ESCRICH HERRERO
16. MARCELA SORIA GALLEGO
17. JOS脡 ANTONIO CARO CARO
18. CRISTINA HERN脕NDEZ GIR脫N
19. MARIA LUISA TALAMANTES G脫MEZ
20. FIDEL MART脥NEZ TORRES
21. NICOL脕S MONAGO PAJUELO
Suplentes
1. FRANCISCO PORCAR REBOLLAR
2. AMPARO TORRES MART脥N
3. ERNESTO GALA L脫PEZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (PSOE)
1. TANIA BA脩OS MARTOS
2. JAVIER ANTONIO FERRERES BURGUETE
3. ZAIDA MORENO SEGOVIA
4. MARIA CRUCES MAXIMIANO
5. JORGE GARCIA FERNANDEZ
6. MAR ARZO FUERTES (Independiente)
7. FRANCESCA BARTOLOME PALASI
8. LUIS MIGUEL DIAGO MONTAL
9. MARIA ELENA PEREZ RUIZ
10. MIGUEL 脕NGEL NAVARRETE CEPEDA
11. ALBA DIAGO REOLID
12. FEDERICO CASTELL脫 ABAD
13. SILVANA FUENTES CEREZUELA
14. LUIS FERNANDO MART脥NEZ MENDIETA
15. MARIA TOLEDO ROMAN
16. JOAQU脥N ESCUDER ARAGON脡S
17. SANDRA VA脩O DOMINGUEZ
18. MANUEL FENOLLOSA SANCHEZ
19. MAR脥A JOS脡 SALVADOR RUBERT
20. JOS脡 ROIG VALLS
21. FRANCISCO ALFONSO DIEGO
Suplentes
1. ROSA MAR脥A FERRERES MANGRI脩AN
2. MANUEL GARC脥A MART脥NEZ
3. ANA MAR脥A CAPIT脕N S脕NCHEZ

COMPROM脥S PER LA VALL: COMPROM脥S MUNICIPAL (COMPROMIS MUNICIPAL)
1. FERNANDO DAR脪S ARNAU
2. HIGINIO DANIEL GARC脡S
3. ESTHER PAULO FUERTES
4. VER脫NICA MIC脫 TORMO
5. MARC FALC脫 P脡REZ
6. CARLOS JAVIER VIDAURRE GARAYO
7. LUCIA IBA脩EZ NAVARRO
8. MAR脥A JOS脡 CARVAJAL NAVARRO
9. JOS脡 VICENTE ESBR脥 CLAVELL
10. MIREIA MARIN MELCHOR
11. DAVID GOMIS CAN脫S
12. ALINA ESTEVE OLMEDO
13. JOSEP IGNASI MARCO G脫MEZ
14. ROSA MARIA ASTASIO CAVERO
15. XIMO BELTRAN MART脥N
16. CARLES OLMEDO IZQUIERDO
17. CONCEPCI脫 DIAGO PLANELLES
18. VICENT CABOS SERRA
19. PASCUAL GONZALEZ CORONADO
20. MARIA ADELINA NAVARRO SANTAMAR脥A
21. JORDI JULI脌 GARCI脥A
Suplentes
1. EDILBERTO BADIA GOMEZ
2. MARIA ELENA PEREZ ARNAU
3. LU脥S OSCAR GARCIA SORIANO

PODEM (PODEM)
1. OSCAR LANGA SAEZ
2. ESTER ANDRES Y DEL ALAR (Independiente)
3. AMPARO SUBIES ESCRICHE
4. ROSA MARIA BORRAS BELTRAN
5. EMILIO MADRIGAL MARTINEZ
6. MARIA PASCUAL MOLERO
7. RAFAEL BALDAYO BADENES
8. JOAN ENRIC PEREZ CONDOMINA
9. LUCIA LANGA CORONEL
10. GINNA ALEXANDRA SANABRIA VILLAMIL
11. MANUEL DIAGO ESCUDER
12. MARIA CARMEN PEREZ GIMENEZ
13. JUAN LUIS CARRATALA CABALLER
14. MARIA DEL CARMEN RUBIO MARTINEZ
15. FRAN ANDREU GALLEGO
16. MARIA CARMEN GOMEZ JORQUERA
17. FERRAN GARCIA SUBIES
18. ANTONIA GIMENEZ GUZMAN
19. SALVA GIL GARCIA
20. GREGORIO TOLEDO CANTARERO
21. JOSE BORRAS GARCIA
Suplentes
1. MARIA JOSE PRIETO COSTA

PARTIT COMUNISTA DELS POBLES D鈥橢SPANYA (P.C.P.E.)
1. ELOY GARC脥A SIMARRO
2. CARLA LOPEZ GALLEGO
3. EMILIO JOS脡 BELTRAN PE脩ARROJA
4. MARIE ISABELLE SIMARRO RISCART
5. ALEJANDRO FAS RECATAL脌
6. ROSER OLARIA LLOBET
7. JULIO MONDRAG脫N JIM脡NEZ
8. RAQUEL CABALLERO GRAN
9. MIGUEL CANAL RICART
10. SARA GUZM脕N SIMARRO
11. PAVEL MONSON脥S NAVARRO
12. MARIA TERESA PLAZAS OLMEDO
13. DANIEL PAZOS CORELLA
14. LORENA G脕LVEZ CONRADO
15. YASMINA DEL PINO ARIZA
16. 脫SCAR BELTR脕N CUBERO
17. SELA PERIB脕脩EZ MATA
18. LUIS P脡REZ GARC脥A
19. MARIA CARMEN GARC脥A GARC脥A
20. ANTONIA N脷脩EZ CHAMORRO
21. JORDI CHETO SALVADOR

COALICI脫N DE CENTRO DEMOCR脕TICO (CCD)
1. ROGELIO CASTELL脫 FRANCO
2. JUAN DIEGO GARC脥A TALAMANTES
3. OLGA P脡REZ ARNAIZ
4. HENAR LLID脫 HERRERO
5. JOS脡 MAR脥A NEBOT CUBELLS
6. JAVIER CAN脫S NINOT
7. RAQUEL SALVADOR APARICI
8. MARIA DOLORES SAMPEDRO S脕NCHEZ
9. RICHARD MU脩OZ MART脥NEZ
10. MANUEL SALVADOR FAS
11. JOS脡 VICENTE MARCO ORENGA
12. ENRIQUE CASTELL脫 FRANCO
13. ANA PILAR GARC脥A ANGEL
14. LORENA ZUMALACARREGUI OROSIA
15. ANA SELIN
16. SARA S脕NCHEZ HERRERO
17. JOS脡 GONZ脕LEZ DOM脥NGUEZ
18. ANA BEL脡N CA脩ADAS GARC脥A
19. LIDIA CHAC脫N BEN脥TEZ
20. JOAQU脥N SALES CASTA脩ER
21. M.陋 DEL PILAR SANZ IZQUIERDO
Suplentes
1. MIGUEL ANGEL CASTELL脫 JUAN
2. MANUEL D脥AZ RUIZ

VOX (VOX)
1. MARINA PEIRATS TUZON
2. DANIEL FERNANDEZ HUESO
3. EMILIO CALLAU GIMENEZ
4. VALENTIN LOPEZ LOPEZ
5. ELENA BELTRAN BELTRAN
6. FATIMA PEIRATS TUZON
7. LEOPOLDO PE脩ARROJA BELTRAN
8. JOSE MARIA PALASI GIMENEZ
9. MARIA DEL CARMEN SEGARRA VALLS
10. MARIA ISABEL ALAGARDA MONTILLA
11. MIGUEL ANGEL MARTINEZ PLAZA
12. JOSE VICENTE CARCELLER GREGORI
13. CARLOS SORIIANO LAZARO
14. ROSARIO DOLS MARCO
15. MIRIAN FORNER FAYOS
16. FRANCISCO JOSE MARTIN TRUJILLO
17. LUCAS NU脩O ESBRI
18. ANTONIO CIFUENTES MARTINEZ
19. ENCARNA MARTINEZ ESPINOSA
20. SYLVIA ESBRI SAUCEDO
21. CARLOS COLLADO PUIG

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. ERNESTO DOMENECH HERRERO
2. MANUEL HERNANDEZ GOMEZ
3. CLARA PRIETO BAIDEZ
4. ALEJANDRO CANO MARTINEZ
5. TERESA DIAGO ARNAU
6. ALBERTO MOLINER CASTELLO
7. SALVADOR MELIA MANGRI脩AN
8. MIRIAM GARCIA LOPEZ
9. PAULA ORENGA BURGUETE
10. NOELIA ARNAU ARNAU
11. ANTONIO CEREZUELA SALVADOR
12. PAULA TUSON TRIBALDOS
13. FRANCISCO BATALLER PIQUER
14. INMACULADA TELLO CAMPOS
15. DIEGO SEGOVIA TITOS
16. ALBERTO VALLS ARRUFAT
17. MARIA TERESA VILALTA PE脩ARROJA
18. FRANCISCO JOSE TUR MINGARRO
19. VANESA GARCIA LOPEZ
20. KATYA MARTINEZ SALVADOR
21. MANUEL TELLO MARTINEZ
Suplentes
1. JUAN ORTEGA TALAMANTES

Leave a Reply

Your email address will not be published.