fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament d’Onda

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament d’Onda

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals d鈥檈ste mes de maig.

Des de Diari Millars, t鈥檕ferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Onda.

PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. Sr. SALVADOR AGUILELLA RAMOS
2. Sra. CARMEN BALLESTER FELIU
3. Sr. VICENTE RAMON PERIS
4. Sr. CARLOS PRADES ALBALAT
5. Sra. INMACULADA ALOS CANELLES
6. Sr. RAMON SEBASTIAN NEBOT
7. Sra. MARIA DOLORES FELIU GARCIA
8. Sr. JOSE MANUEL ALFONSO BROCH
9. Sra. ELENA ALBALAT AGUILELLA
10. Sr. LEONARDO MOLINA CORELLA
11. Sra. MARIA ISABEL RAIGADA CEPAS
12. Sr. JOSE VICENTE ISERTE IBA脩EZ
13. Sra. CECILIA VARELLA CERDA
14. Sr. JOSE LUIS MARTINEZ CAMPOS
15. Sra. MARIA DOLORES MARTINEZ MARTINEZ
16. Sr. VICENTE FELIU BONIFASI
17. Sr. JAVIER VAL LECHA
18. Sra. MIRIAM RAMOS ROS
19. Sr. ALEJANDRO SIERRA CASAS
20. Sra. ISABEL CASARES GARCIA
21. Sr. JOSE MONZONIS SALVIA
Suplents:
1. Sra. ADELA CARMEN BELENGUER SALES
2. Sra. MARIA CARMEN AGUILELLA ABAD
3. Sr. PASCUAL HERRERO SALES

INICIATIVA PER ONDA-VERDS:COMPROM脥S MUNICIPAL (IxOnda-Verds:CM)
1. Sr. DAVID S脕NCHEZ SALAS
2. Sra. MARIA ALVARO APARICI
3. Sr. DAVID LOPEZ GIL
4. Sra. ELIZABETH PEREZ FELIZ
5. Sra. MARIA ISABEL PEDRO JUAREZ
6. Sra. SILVIA LOPEZ SAFONT
7. Sr. JUAN MIGUEL LOPEZ TAUSTE
8. Sra. TERESA PALLARES ESTALL
9. Sr. MIGUEL ANGEL LOPEZ GONZALEZ
10. Sra. JOSEFA SALAS MEDINA
11. Sra. MARIA LUISA SALAS MEDINA
12. Sr. MARCOS SALAS ALBALAT
13. Sr. FEDERICO ARANDA CASTAN
14. Sr. MARIANO SANCHEZ GARCIA
15. Sra. GLORIA DIAGO CABEZA
16. Sra. SILVIA RODRIGUEZ GONZALEZ
17. Sra. GRISELA MARTINEZ ALBALAT
18. Sr. SANTIAGO CRUZ OJEDA
19. Sr. JUAN GIL RIBERA
20. Sra. MARIA TRILLES SORRIBES
21. Sr. ANTONIO APARICI ROYO
Suplents:
1. Sr. CARLES OLMEDO IZQUIERDO

BLOC NACIONALISTA VALENCI脌 (BLOC)
1. En VICENT MARTI COLERA
2. En JORDI CATALAN MORA
3. En ROC GUSTEMS MANUEL
4. Na MARINA CERDA RAMOS
5. Na ROSA CASTELLO MORRO
6. En VICENT ANTONI CERDA ALFONSO
7. Na ALICIA VILLAR AGUILES
8. En JOSE JULIO CENTELLES MARINER
9. Na ZORAIDA AGUILELLA SERRANO
10. En VICENT PALLARES PORCAR
11. Na ROSA SALLA GRANELL
12. Na MARIA CARMEN GIMENO AGUILELLA
13. En LLUIS PASTOR CATALAN
14. En ALBERTO MIRET BALLESTER
15. En PASCUAL COLERA BONIFASI
16. Na MARIA RITA BONET PIQUER
17. Na NUALA MONICA DUNNE
18. En JOSE CABEDO FRANCH
19. En MIGUEL CATALAN CASTELLO
20. Na MARIA MERCEDES ARCUSA BRONCHUD
21. En LUIS GUSTEMS TORRES

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. Sr. JUAN MIGUEL SALVADOR PEREZ
2. Sra. MARIA CARMEN AGUILELLA GARCIA
3. Sr. JOAQUIN ANTONIO AGUILELLA AGUILELLA
4. Sr. JOAQUIN ALFREDO HUGUET LECHA
5. Sra. MARTA PIQUER MARTI
6. Sr. ANGEL LUIS BADENAS DONIS
7. Sra. ENCARNACION RIBES ROVIRA
8. Sr. JUAN JOSE RUBIO SILVESTRE
9. Sra. MARIA SANTOS ALBELDA
10. Sra. MARTA NAVARRO MENDEZ
11. Sr. FRANCISCO PE脩A MARTINEZ
12. Sr. AGUSTIN ANDRES ROBLES
13. Sra. GEMMA SOLSONA GIL
14. Sra. MERCEDES ISABEL IGUALADA DUAL
15. Sra. MARIA JOSE MOLINER SANCHEZ
16. Sr. ALBERTO CATALAN GIRONA
17. Sra. MAGDALENA GUTIERRERZ DURAN
18. Sr. ANTONIO LOPEZ MATA
19. Sra. AURORA GINER GINER
20. Sr. ANTONIO OLUCHA MORENO
21. Sra. MARIA CARMEN BLAY FORNAS
Suplents:
1. Sr. ENRIQUE NAVARRO ANDREU
2. Sra. ROSARIO FABRA PRADES
3. Sra. MARIA LIDON ADELANTADO PUCHAL

ESPA脩A 2000 (ESPA脩A-2000)
1. Sr. SANTIAGO BOJADOS FERRANDO
2. Sr. ALBERTO RAMOS GUTIERREZ
3. Sra. MARIA ISABEL RUIZ ALONSO
4. Sra. ATENEA REBOLL VINUESA
5. Sr. ABEL CEBRI脕N GRANEL
6. Sra. ESPERANZA DE F脕TIMA CORBERO ESTALHRICH
7. Sra. MARIA ISABEL FERNANDEZ MARIN
8. Sr. JOSE ANTONIO MARIN VALERO
9. Sr. JOAQUIN PORCAR LLORENS
10. Sr. ANDRES CEBRIAN GRANEL
11. Sr. JONATAN GIMENEZ SANCHEZ
12. Sra. BERNABEA DIAZ FERRER
13. Sra. SILVIA DE LA PAZ RODRIGUEZ GALVE
14. Sra. MARIA JOSEFA LOPEZ DIAZ
15. Sr. JOSE EUGENIO MARTINEZ JIMENEZ
16. Sr. JOSE RAMON CORDERO ESTALHRICH
17. Sr. PABLO VILLAR MINGUEZ
18. Sra. ESTHER RENAU SANZ
19. Sra. LAURA SOLER GARCIA
20. Sra. MARIOLA BARBA MOTA
21. Sr. FRANCISCO NAVARRO GIJON
Suplents:
1. Sra. MARIA AMPARO GOMEZ MESEGUER
2. Sr. MARIO CASTILLO BERNAT
3. Sra. YOLANDA MARQUEZ ALCAZAR

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. Sr. ALEJANDRO MOLINA MORCILLO
2. Sra. ISABEL MEDINA LOZANO
3. Sr. JORGE JUAN MARTIN CALVO
4. Sra. MARIA TERESA FONT CATALU脩A
5. Sr. IVAN TAUSTE RUIZ
6. Sr. MANUEL SANTIAGO AICART PE脩ARROCHA
7. Sra. MARIA PILAR MORCILLO INSA
8. Sr. MANUEL PASCUAL SANCHEZ GARCIA
9. Sra. ANA ISABEL MARTINEZ PRADES
10. Sr. ANTONIO SANCHEZ GARCIA
11. Sr. ANGEL JESUS GUTIERREZ BALLESTER
12. Sra. SANDRA CASTRO GARCIA
13. Sr. MIGUEL PEREZ GIMENO
14. Sra. MARIA DEL CARMEN VILAR SANCHEZ
15. Sr. MIGUEL RUEDA LACRUZ
16. Sr. RAFAEL ACEVEDO QUINTERO
17. Sra. PROVIDENCIA VILAR SANCHEZ
18. Sr. MANUEL ISIDRO LLORENS GONZALEZ
19. Sra. MARIA PILAR DOMENECH GALLEN
20. Sr. ERNESTO CASTRO GARCIA
21. Sra. SARA PEDRO JUAREZ
Suplents:
1. Sr. FRANCISCO VIDAL FRANCH
2. Sr. ROBERTO GALLEGO MOLIN
3. Sra. ISABEL JUAREZ RODRIGUEZ
64 B.O.P. DE CASTELL脫N DE LA PLANA N煤m. 52.鈥26 de abril de 2011

ALTERNATIVA MUNICIPAL INDEPENDIENTE DE ONDA (A.M.I. ONDA)
1. Sr. PASCUAL VICENTE MUNDINA SOL
2. Sr. FRANCISCO JAVIER AGUILELLA CASALTA (Independiente)
3. Sr. SALVADOR PALASI GIMENO
4. Sra. MARIA VICTORIA PEREZ GOMEZ
5. Sra. MARIA CATALAN MORENO (Independiente)
6. Sr. EDUARDO MARTINEZ MARTOS (Independiente)
7. Sra. CARMEN PILAR MUNDINA SOL
8. Sra. TRINIDAD PITARCH DIAGO (Independiente)
9. Sr. JORGE CATALAN CHIVA (Independiente)
10. Sra. FRANCISCA NU脩EZ GALLARDO
11. Sra. MARIA LORENA VIZCAINO NOVA (Independiente)
12. Sr. SALVADOR FERNANDEZ BALLESTER (Independiente)
13. Sra. MARINA VICTORIA PALASI HIDALGO (Independiente)
14. Sra. DOLORES DE LOS ANGELES LOPEZ LLOPICO (Independiente)
15. Sr. PEDRO CARAVACA CARAVACA (Independiente)
16. Sra. ANTONIA GALERA NAVARRO (Independiente)
17. Sr. ANTONIO FERNANDEZ BALLESTER (Independiente)
18. Sra. EMILIA NAVARRO OLUCHA (Independiente)
19. Sr. JUAN JESUS HUGUET ROS (Independiente)
20. Sr. FRANCISCO MANUEL CASTILLO BERNAT (Independiente)
21. Sr. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ BALLESTER (Independiente)
Suplents:
1. Sr. SALVADOR VICENT MANEU (Independiente)
2. Sra. MARIA CARMEN GALLARDO BUENO (Independiente)
3. Sr. JOSE BLAZQUEZ GARCIA (Independiente)
4. Sra. TERESA MARIA COLERA SEMPERE (Independiente)

Leave a Reply

Your email address will not be published.