fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Godella

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Godella

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Val猫ncia ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Godella.

COMPROM脥S PER GODELLA: COMPROM脥S MUNICIPAL (COMPROM脥S MUNICIPAL)
1. EVA PILAR SANCH脥S BARGUES
2. TATIANA PRADES CASTELLS
3. CARLES ALBERT DURAN GINER
4. ADOLFO J. RODR脥GUEZ DOLZ
5. CARMEN ARNAL TORRES
6. MIGUEL REQUENA TERUEL
7. CARLES FRANC脠S MART脥NEZ
8. MIREIA SALVADOR ARNAL
9. ROSA PARDO MARIN
10. ALEJANDRO PONS ROMAN脥
11. ROSA V. ESTELL脡S SALOM脫N
12. XAVIER G. RUIZ CANO
13. MARIA CULLELL MATA
14. GENIS RUIZ MONTESINOS
15. EVA MARIA LLED脫 RIBERA
16. JOAN ALONSO USERO
17. MIREIA OLCINA P脡REZ
Suplentes
1. JOSEFA MART脥NEZ CALATAYUD
2. AGUST脥 FERRANDO BARGUES
3. PILAR PASCUAL S脕NCHEZ
4. FRANCESC ARANDIGA LLAUDES
5. ENRIQUETA BAQUERO RUTEA
6. ENRIC LLOPIS SORIO

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JOSE MARIA MUSOLES GRANADA
2. MARIA CARMEN ALONSO ROVIRA
3. JOSE LUIS MARTI BOSCH
4. VICENTE ESTELLES VALLS
5. MARIA CRISTINA SARRASQUETA MAYANS (Independiente)
6. JUAN MANUEL ALAMO VILLALBA
7. DELFINA ALFONSO ESCRIHUELA (Independiente)
8. RAFAEL BALLESTER VERDES
9. VICENTE ISAIAS MORENO SANJUAN
10. ANA MARIA OLAYA PALAZON
11. GUILLERMO MOTA BOSCH
12. M陋 PILAR FERRANDIS TORRES
13. ARACELI CUENCA VINUESA
14. CARINA MARIA ASCENSION FERRER ALOS
15. FEDERICO BLASCO BOSCH
16. VICENTE CALATAYUD MOLT脫
17. MARIA ROSA ROCA CASTELL脫
Suplentes
1. SILVIA FORTA脩A CUBELLS
2. PABLO BOSCH CONDE
3. IGNACIO FENELLOS PUIGCERVER (Independiente)

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. MARIA TERESA BUESO MARQUES
2. FERNANDO OLIVEROS MORAL
3. NATALIA GARRIDO VILL脡N
4. ANTONIO SEGURA M脕RMOL
5. GUADALUPE RODR脥GUEZ MORENO
6. JOS脡 TOM脕S POVEDA ESCUDERO
7. ELENA LANZAROTE LLORCA
8. FRANCISCO MORAGUES RIBES
9. MAR脥A PILAR MOLT脫 VERD脷
10. ENRIQUE PEDRO NAVARRO APARICIO
11. JOSEFA GRANELL SAMPEDRO
12. ALBERTO ANT脫N MERINO
13. ALICIA EMILIA CORELL SENABRE
14. RAIMUNDO CASTA脩O DUARTE
15. MICAELA GARC脥A CARB脫
16. FERNANDO ESCU脥N PALOP
17. AINA SOLER LANZAROTE
Suplentes
1. SALVADOR SOLER CHULI脕
2. ROSA MAR脥A BARAT BROSETA
3. FERNANDO VILELLA GARC脥A

UNIDES PODEM – ESQUERRA UNIDA (PODEM – EUPV)
1. IRENE FERR脡 MANZANERO
2. LAIA ALBERT MOCHOL脥
3. RA脷L ESTEVE GAL脕N
4. MIGUEL BALLESTEROS CONTRERAS (Independiente)
5. MAR脥A CONCEPCI脫N GEIJO CARRILLO
6. AMPARO SAMBARTOLOM脡 VERDEGUER
7. MAR脥A GIL EGEA
8. JOS脡 VALENZUELA APARICIO
9. CARMEN ESTEVE GAL脕N
10. RAFAEL ARNAL GARAY
11. DIEGO ALEGR脥A BENET
12. PEPE BERNAB脡 GORRIZ
13. REBECA SANHERMELANDO MARCO
14. SARA CUTILLAS TOR脕
15. ENRIQUE ERRANDO MARISCAL
16. PAQUITA MOCHOL脥 MU脩OZ
17. ROBERTO SEVILLANO CUEVAS
Suplentes
1. RICARD FONTANA PERIS
2. MAR脥A LUISA MARCO GARC脥A
3. ENRIC PALANCA BARAT
4. INMA LINARES LARA

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. CARLOS JAVIER CARLES MARTI
2. JUAN CARLOS LLUESMA VILA
3. MARIA AMPARO FERNANDEZ ROCA
4. ENRIQUE JOSE HERNANDEZ TECLES
5. BEATRIZ GADEA MATEO
6. MIGUEL GIMENO FERNANDEZ
7. MARIA DEL CARMEN MA脩EZ OLIVER
8. BLANCA ESTHER TEMI脩O ARROYO
9. DAVID SORIANO IBARRA
10. MANUELA MORENO DEL MORAL
11. MOISES VALDES GOMEZ
12. JUAN MANUEL MARTIN MATEO
13. ARANZAZU PEREDA CEDRES
14. FELISA HERNANDEZ LUIS
15. JULIO ANDREU NOVELLA
16. SANDRA CARLES MA脩EZ
17. JOSE CARLOS ROMERO MATEO
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. FRANCISCO JAVIER BELTRAN GINER
2. ANDRES ROIG MURILLO
3. AMPARO BRUNCHU CABALLER
4. JOSE ANTONIO BOGAS MESONES
5. ELVIRA MARIA NAVARRET FERRANDO
6. ENRIQUE PASCUAL DE LA FUENTE CABAL
7. JOSE EMILIO CERVERA LLAVADOR
8. BLANCA SAN SEGUNDO MADOZ
9. FERNANDO JAVIER FELTRER MURILLO
10. INMACULADA AMALIA ORTS HERNANDEZ
11. ANA ISABEL CAMACHO PIQUERAS (Independiente)
12. JAIME ONOFRE MULET SIGNES
13. FERNANDO BOSCH RAMOS (Independiente)
14. MANUEL PAYAN GOMEZ (Independiente)
15. MARIA TERESA JIMENEZ BUSELO
16. DESAMPARADOS CASTA脩ER PEIRO
17. JUAN CARLOS CABALLER PORTILLA (Independiente)
Suplentes
1. MARIA AMPARO MOLLA SANZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.