fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de l’Alcora

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de l’Alcora

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals d’este mes de maig.

Des de Diari Millars, t鈥檕ferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar l’Alcora.

PARTIT POPULAR (P.P.)
1. Sra. MARIA MERCEDES MALLOL GIL
2. Sr. VICENTE MATEO CUDE
3. Sra. ARACELI PERIS JARQUE
4. Sr. ROBERTO AICART PALLARES
5. Sra. PATRICIA GIL MONTOLIU
6. Sr. MARCIAL ROS GRANGEL
7. Sr. VICENTE RAMON PASTOR CELADES
8. Sr. JAVIER TIMOTEO TENA GUILLAMON
9. Sra. MARIA ROSA LLUESMA PAUS
10. Sra. ROSA ANNA CASAS LLUESMA
11. Sr. RAFAEL PORCAR ISERTE
12. Sr. EMILIO VICENTE COLLADO IBA脩EZ
13. Sra. MARIA HORTENSIA BELLES TOMAS
14. Sr. PEDRO CESAR GASCH GASCH
15. Sra. MARIA DEL PILAR BENITO LOPEZ
16. Sra. ROSA MARIA FERNANDEZ ASENCIO
17. Sr. MANUEL MARTINEZ AHIS
Suplents:
1. Sra. ANA GALLARDO MIRALLES
2. Sra. MARIA DE LOS ANGELES MARQUEZ ROMERO
3. Sr. MIGUEL REAL GRANELL
4. Sra. NOELIA GIL MONTOLIU
5. Sr. ENRIC SABORIT RIBES
6. Sra. MARIA NOEMI ANDRES CABEDO
7. Sr. JOSE CARNICER MARTI

BLOC NACIONALISTA VALENCI脌 (BLOC)
1. En VICTOR GARCIA TOMAS
2. En AGUSTIN CHIVA APARICI
3. En JUAN MANUEL TORNER BACHERO
4. Na ANGELA FORNES MARTI
5. Na SILVIA ALBALATE GALLEN
6. En ENRIQUE SANSANO NOMDEDEU
7. En IVAN SEGURA PORCAR
8. Na MARIA SOLEDAD LLIBEROS MONFORT
9. Na PATRICIA ROSELL NEGRE
10. En BLAI GARCIA CABEDO
11. En FRANCESC JOSEP CHIVA OCA脩A
12. En JORGE IBAN ROMERO ADSUARA
13. En FRANCESC MANUEL PUCHOL QUEROL
14. Na ESTEFANIA IBA脩EZ GORRIZ
15. Na RAQUEL FABREGAT GARCIA
16. En JUAN JOSE FERNANDEZ ASENSIO
17. Na MARTA MARIA FERNANDEZ COTANDA
Suplents:
1. En JOSE GARCIA MOLINER
2. En MARCOS BENAGES ZAPATA
3. Na CRISTINA GASCH GARCIA

ALTERNATIVA INDEPENDIENTE PER L鈥橝LCORA (AIPLA)
1. Sr. JOSE MARCOS MASO ANDRES
2. Sr. JORGE SALVADOR BADENES
3. Sr. VICENTE SERRANO CONTRERAS
4. Sra. EVA PORCAR NIETO
5. Sra. MONTSERRAT BELTRAN GARCIA
6. Sr. EMILIO PRADES GARCES
7. Sra. SONIA CELADES NEGRE
8. Sr. JOSE SEBASTIAN FALCO DOLZ
9. Sra. SHEILA CARRETERO JAEN
10. Sr. JOSE ANTONIO RUYA BERNAT
11. Sr. MIGUEL ANGEL GOMEZ CELADES
12. Sr. ERNESTO ARQUER MONLLAU
13. Sra. RUT MARIA RENAU MANEUS
14. Sr. LUIS MIRANDA MERINO
15. Sra. NEREA GALLEN DEL BARRIO
16. Sr. RUBEN MORCILLO MU脩OZ
17. Sra. ROSA COLOMER ESCRIG
Suplents:
1. Sra. MARIA ROSA GARCIA PLAZA
2. Sra. MARIA PILAR MARTINEZ GARCIA
3. Sr. TOMAS LIGERO PERALES

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. Sr. MANUEL JAVIER PERIS SALVADOR
2. Sr. JUAN ANTONIO CAMA脩O ALEMANY
3. Sra. NURIA SANCHEZ FLOR
4. Sr. SAMUEL FALOMIR SANCHO
5. Sra. GREGORIA ARRIAZA BOLIVAR
6. Sra. CONSUELO MARTI MESTRE
7. Sr. JUAN LUNA CASTELLS
8. Sra. MARIA CARMEN SANCHO ANDREU
9. Sr. JUAN ANTONIO ZAFRA ANGUITA
10. Sra. ANA MARIA HUGUET ROS
11. Sr. ADRIAN MU脩OZ RUIZ
12. Sra. LUCIA PALLARES PERIS
13. Sr. CRISTIAN SALES BELLES
14. Sra. MARIA PILAR CALVO GIMENO
15. Sra. NATALIA PE脩ARROCHA PASTOR
16. Sr. CARLOS EDO PASCUAL
17. Sra. ANGELES ESCRIG GIL
Suplents:
1. Sra. VICENTA RIBES GASCH
2. Sr. FRANCISCO SANCHEZ SANCHEZ
3. Sra. MARIA ESTELA PUCHOL SAHERA

Leave a Reply

Your email address will not be published.